Halil Sezai – Konser

Halil Sezai – Konser

Bilgi

Halil Sezai Malatya’da 

Halil Sezai Paracıkoğlu 1979 yılında Eskişehir’ de dünyaya gözlerini açtı. İlk, orta ve lise öğrenimini Eskişehir’ de tamamladı. Liseyi Eskişehir Atatürk lisesinde tamamlamıştır. Daha sonra Hacettepe Üniversitesinde eğtimini tamamlayarak, tiyatroya bıraktı kendini.

Tiyatro oyunları ve filmleri :
* Kader – Ankara Devlet Konservatuarı 2007,
* Levent 2007,
* Sevgili Dünürüm,
* Cem 2005 ,
* Ihlamurlar Altında,
* Türkan
ve son olarakta 11 Şubat 2011 tarihinde gösterime giren ve çok beğenilen İncir Reçeli filminde rol almıştır. Sesi kadar oyunculuğunun da ne kadar iyi olduğunu gözler önüne sermiş oldu.
Halil Sezai, Badem’in ikinci albümünün ilk klibi olan Kalpsiz’de de rol almıştır.
Ayrıca Kanal D’nin sevilen Dizisi, Türkan’da İsmail adlı karakteri canladıran sanatçı Turkmax’te yayınlanan Kahve Bahane dizisiyle de izleyenleri güldürmüştür.
Halil Sezai Paracıkoğlu aynı zamanda müzisyen olduğundan, pek çok kişi, Sezai Paracıkoğlu’nu şarkıları ile de tanımaktadır. En Çok bilinen şarkısı Sen ve Ben, Fırtına, İncir Reçelinde söylediği İsyan şarkısıdır. Ayrıca 2012 yılında Seni Beklerken adlı albümü ile büyük başarı yakalayan sanatçının bir anda sosyal medyada en çok konuşulan isim haline gelmiştir. Seni Beklerken albümünde Paramparça, Fırtına, Sonbahar, İsyan, Duman, Sevda Tanrıçası, Yanıma Gel gibi birçok eseri yer almaktadır. Söz ve Müziklerin birçoğu kendine ait olan sanatçı bu albümüyle yüksek satış rakamlarına ulaşmıştır.


 

12 Mayıs – Salı günü Saat:20.00 ‘da

Altın Yunus (Vip Salon) ‘ta

İrtibat ve Rezervasyon:
0546 654 32 12
0541 845 24 15

İlk 300 bilet 35 TL Sonrası 40 TL (Bilet satış gişeleri yakında belli olacak)

Leave a Comment