Malatya Türküleri – Konser

Malatya Türküleri – Konser

Bilgi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu konser verecek

29 Ocak Cuma günü saat 19.00’da Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan konseri, vatandaşlar ücretsiz olarak dinleyebilecek

Müzikal etkinliklerini yoğun bir şekilde sürdüren Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Sanat Etkinlikleri Şube Müdürlüğü Türk Halk Müziği Korosu Malatya’ya özgütürkülerden oluşan bir konser vermek için hazırlanıyor.
Malatya Belediyesi Sanat ve Eğitim Merkezi (MABESEM) bünyesinde kurulan Türk Sanat Müziği Korosu geçtiğimiz aylarda “Unutulmaz Şarkılar” konseri vererek sanat müziği severlere unutulmaz bir gece yaşatırken, şimdide Türk Halk Müziği Korosu seslendireceği” Malatya Türküleri” konseri ile müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yaklaşık 3aydan bu yana YaşarBüyükyolcu şefliğinde devam eden konser çalışmalarında, tamamen Malatya’ya özgü türkülerin seslendirileceği öğrenildi.
Malatya Belediyesi Sanat ve Eğitim Merkezi (MABESEM)’nde son provalarını yapan Türk Halk Müziği Korosu 29 Ocak Cuma günü saat 19:00 da Kongre ve Kültür Merkezinde ücretsiz olarak müzik severlerin karşısına çıkacak.

ETKİNLİĞİN FOTOĞRAFLARINA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

malatya-turkuleri

Leave a Comment